slider

1979 senesinde Türkiye’de kurulan ilk etiket firmalarındandır.

Kuruluşundan beri aile firması olan YBS, 2005 yılından itibaren ikinci nesil yönetime geçiş sürecini başlatmıştır. Bu süreç, otomatik üretim takip programıyla başlamış olup, makinelerin teknolojik yenilenmesine kadar devam etmiştir ve devam etmektedir. Bugüne gelinirken markalaştırmaya çalıştığımız YBS Etiket markasını göreceksiniz.

2012 senesinde toplu bir revizyona gidilip short-web run teknolojisine geçiş yapılarak flexo’da kısa traj ve yüksek traj üretim anlayışını ortadan kaldırmıştır. Bu revizyon YBS şirketine farklı ürünler üretme imkanı da sağlamıştır.

YBS firmasında sadece 4 renk veya trigromi baskı yapılmamaktadır. Her sektörde olduğu gibi sektörümüzde bir çok alternatif üretici bulunmaktadır. Bizim sektörümüzde bugün nerdeyse herşey ürünün fiyatına dönmüştür. Şirketimiz bu rekabete girmemektedir. Vizyonumuz çizgisinde farlklılaştırma ve servis ön plana çıkmaktadır.

Müşterilerimize ürün çeşitliliği anlamında her noktada yardım edebilmekteyiz. 7 senede değiştirdiğimiz parkurumuz, şirketimiz YBS’yi Türkiye’de üretim kapasitesi olarak önemli bir noktaya getirmiştir. Referanslarımız içinde Türkiye ilk 500 listesinden bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalarla birlikte çalışmalarımız geriye dönük uzun yıllara dayanmaktadır.

Parkurumuzu dünyanın da kalitesini kabul ettiği İşviçre malı Gallus ve Hollanda  malı MPS makinaları oluşmaktadır.
Makinelerimiz kendi içinde olduğu gibi kendi aralarından da değişikliklere izin vermektedir. Bu özelliğin sonucu makinelerimize farklı özellikler kazandırabilmekteyiz. Ayrıca bu özellik, bir teknik problemin çözümü içinde çok büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca yatırımlarımızın tamamı full rotativ makinelerinn üstüne yapıldığından, üretim hızımız yüksektir.